İade ve İptal Koşulları

İade

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek isterseniz, siparişinizi teslim aldıktan sonra 7 gün içinde iade edebilirsiniz. Talebinizin işlenebilmesi için, info@loricofficial.com adresine ad-soyad, sipariş numarası ve iade nedeninizi içeren bir e-posta iletmeniz gerekmektedir.

İade edeceğiniz ürünü Yurtiçi Kargo ile LORICO TEKSTIL A.Ş adına Yurtiçi Kargo Caddebostan (Hamam Sk. No: 20/A, 34728 Kadıköy/İstanbul) şubesine iletmeniz yeterlidir. 

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’ne göre iade kargo bedeli alıcıya aittir.

Ürünün eksiksiz, kullanılmamış ve hasar görmemiş olması gerekmektedir. Elimize ulaşıp gerekli kontroller sağlandıktan sonra 1-3 iş günü içinde iade sağlanır. İade işlemiyle ilgili bilgilendirme 1-3 iş günü içinde tarafınıza e-posta aracılığıyla iletilir.

 

Değişim

Değişim opsiyonumuz bulunmamaktadır. Satın almış olduğunuz ürünü iade etmenizi ve yeniden satın alma işlemi yapmanızı rica ederiz. İade süreci için iade bölümündeki adımları izleyebilirsiniz.

 

Sipariş İptali

Verdiğiniz siparişi info@loricofficial.com adresine e-mail göndererek iptal edebilirsiniz. Kargo transfer merkezine gönderilen ya da takip kodu atanan siparişler için ise iptal işlemi gerçekleştirilmemektedir.

 

Hasarlı Ürünler

Satın almış olduğunuz ürünün kusurlu/hasarlı olduğuna dair bir endişeniz varsa, ürünü inceleyebilmemiz adına hasarı gösteren fotoğrafları; ad-soyad, sipariş numarası ve açıklamanız ile birlikte info@loricofficial.com adresine göndermeniz gerekmektedir.